Středa, 12 ledna, 2022

Technika nošení dámských kabelek a tašek

Nejen to, co nosíme, ale i to, jak to nosíme, prozrazuje něco o naší osobnost. Řeč je o dámských kabelkách a taškách. Jaké jsou tedy nejběžnější techniky nošení dámských tašek? Než se s nimi seznámíme, měli bychom vědět, jaké modely dámských kabelek a tašek nám český trh a také modexastyl.cz nabízí. Ženy se mohou rozhodovat mezi kabelkami přes rameno, kabelkami do ruky, Crossbody kabelkami, kabelkami a taškami-Shopperkami a samozřejmě většími či menšími nákupními taškami;opomenout nesmíme ani dámské batohy a dámské batůžky.

Ambiciózní, plachá, povýšená …

  • Pokud žena důsledně používá dámskou kabelku a tašku s krátkými uchy (místo popruhů), připomíná to spíše nošení aktovky. Nositelka chce pro sebe a svou práci více pozornosti a uznání. Takové nošení dámské tašky je typické pro ambiciózní ženy, které se chtějí profesně prosadit.
  • Jak nosí dámskou tašku nekomplikovaná žena? Jednoduše přes rameno. Dámská taška visí na dlouhém popruhu rovnoběžně s tělem v úrovni boků, k tělu co nejblíže. Bez rukou! Tady někdo chce dělat věci přímou cestou.
  • Dámská kabelka a taška v ohybu paže? Pokud taška visí z lokte a jde pouze o prezentaci krásného kousku, dáma oznamuje: „Jsem v pořádku. Nepříjemné věci v životě mohou dělat jiní (pro mě).
  • Pokud se dámská taška nachází před tělem technikou křížení (pravé rameno na levý bok) – Crossbody kabelka, funguje jako malý ochranný štít. Její nositelka je nejistá a chce si udržet odstup od ostatních.

Vánoce jsou na spadnutí – nezapomněli jste?

Máte pocit, že k vám výše uvedené řádky vůbec nepasují? Pak je berte s nadhledem! Co však berte určitě vážně, je možnost skvělého nákupu na modexastyl.cz. Nejen dámské kabelky a tašky, ale také pánské tašky, dámské peněženky, pánské peněženky, dámské batohy, dámské batůžky a pánské opasky jsou pro vás ve zmíněném internetovém obchodě pro přichystány. Nenechte si ujít jedinečnou možnost nákupu skvělého vánočního dárku.

Related Posts

Comments

- Komerční sdělení -